Glasvezel patch kabel os2

Verschillende lengtes beschikbaar. selecteer de patchkabel die je nodig hebt en selecteer de lengte bij de opties.

View as Grid List
Sort by
Display per page

Patchcable single mode 9/125µm OS2 LC UPC/LC UPC

Patchcable single mode 9/125µm OS2 verkrijgbaar in verschillende lengtes, type LC UPC -> LC UPC.

Patchcable single mode 9/125µm OS2 SC UPC/LC UPC

Patchcable single mode 9/125µm OS2 verkrijgbaar in verschillende lengtes, type SC UPC -> LC UPC.

Patchcable single mode 9/125µm OS2 SC UPC/SC UPC

Patchcable single mode 9/125µm OS2 verkrijgbaar in verschillende lengtes, type SC UPC -> SC UPC.